| MădălinaDiana a întrebat:

Sunt disperata... si imi place un baiat mai mare. El a facut mai multe gesturi(sarut, ma tine de mana, se joaca cu degetele mele, vorbim pe mess)dar totusi nu mi-a cerut prietenia.Nu stiu ce sa fac tinand cont ca am avut mult de suferit din cauaza lui(profesorii, anuntarea parintilor, foste prietene, gellozie)si chiar nu stiu imi place mult tipul...VA ROG, AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| maryy a răspuns:

Toate la timpul lor.Ai si tu putina rabdare, poate cu aceste gesturi a vrut sa-ti demonstreze ca simte ceva pentru tine si ca nu poate sa-ti spuna in fata acest lucru.Incearca sa 'atingi' aceasta problema deschizand tu subiectul.Cine stie. poate asa o sa prinda curaj.Mult succes!

4 răspunsuri:
| yaVanilla a răspuns:

Din tot ce ai spus mai sus mie mi se pare ca a`ti fi impreunawinking
dar daca el nu te-a intrebat... intreaba`l tu tongue
parerea mea happy

| lolly_3072 a răspuns:

Pai daca te'a sarutat inseamna ca asa ti'a cerut prietenia si nu neaparat sa te intrbesmug
dja sunteti imp>:

| MădălinaDiana explică:

Nu stiu pentru ca dupa ce m-a sarutat eu i-am dat cu caetul de romana in cap(pentru ca atunci nu imi placea de el)abia apoi a inceput sa imi placa, sa vb pe mess, sa ma tina de mana...si el la anul pleaca din localitate sa faca liceul...

| MădălinaDiana explică:

Cand m-a sarutat ere multa lume si eram in timpul sc...si apoi l-am batut cu caetul(pentru ca atunci nu-mi placea)dar dup ce i-am aratat ca simt ceva pentru el a inceput cu celelalte(se baga in seama, ma tinea da mana vb la tel. vb pe mess)