| lalama a întrebat:

FUNDA SI VOT Imi place de un baiat care se intelege bine cu versioara mea.
Am inceput sa vorbim el crezand din intamplare,dar eu am incercat sa ma imprietenesc cu el si am continuat sa vorbim si asa ne-am imprieteni destul de mult.
La ziua verisoarei mele a venit si el . Este mai fustangiu de felul lui dar nu cade in extrema si tot ma sicana imi se baga in vorma cu mine.Partea proasta este ca o tine pe una in brate si se tot prostea.Eu stiu sigur ca nu o place pentru ca a recunoscut. In drum spre casa (am mers putin pe acelasi drum" ma lua in brate se cam dadea la mine . Tinand cont ca i`a cerut idul meu verisoarei mele ce e de facut? Eu sincer nu stiu ...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincre nici eu nu stiu... continua sa te dai la el si poate...

| Vikuuus a răspuns:

Poate o fi genul de "gagicar" care se da la toate, nu te lasa intimidat de el nu merita