| middle654 a întrebat:

sunt fata am 16 ani si cand ma ingras ma ingras la picioare dar la sani delocstraight facestraight face aproape nu am sani deloc.ce sa fac?

1 răspuns:
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,intrebarea ta e putin nonsense,pai, e imposibil sa te ingrasi la sani, nu manca exagerat de mult in principiul ca, astfel, or sa iti creasca sanii sau or sa para mai mari. Poate tie iti este felul sa nu ai sani mari.Problema asta se rezolva doar cu silicoane, si, pe langa faptul ca e o interventie costisitoare, e si periculoasa.Cat despre faptul ca te ingrasi la picioare,asta iti este constructia,e ceva genetic,daca ai o problema cu acest lucru mergi la sala,mananca sanatos, fa sport, bea multe lichide...happy.Si, nu-ti fa griji, ai 16 ani, sanii or sa-ti mai creasca.Pa-pa!happy