| sweetchocolate a întrebat:

Am 13 ani si nu am fund deloc. Am sani, nu sunt slaba, nu sunt nici grasa, sunt chiar ok, dar nu am fund aproape deloc. Daca mananc cereale de alea cu miere seara pot sa ma ingras?

3 răspunsuri:
| kate_3254 a răspuns:

Eu una iti recomand sa nu incerci sa te ingrasi! pentru. ca depinde de fiecare unde pune atunci cand se ingrasa,poti sa pui pe aripioare, picioare, burta dar pe fund nu! cel mai bine e sa faci exercitii fizice pentru posterior! cele mai bune rezultate

| Bibuu09 a răspuns:

Nu te ingrasi stai linistitawinking trebuie sa mananci nu te mai complexa esti in crestere o sa ai timp pe la 15 ani sa slabesti si sa fii fumoasa:d bafta

Răspuns utilizator avertizat