| Brunetha_8643 a întrebat:

am si eu o problema... dau funda!

Sunt foarte slaba si nu am sani mai deloc...cum pot sa ma ingras?

Răspuns Câştigător
| Iustiina a răspuns:

1.Mananca mult de la fast food!
2.Mananca de multe ori pe zi si mananca mult
3.Multa paine
4.Ciocolata ingrasa deci nu o evita
5.Nu fa sport (poti sa faci dar nu exagerat.sau sa fugi mult pentru ca autnci slabesti.cand transpiri)si la scoala poti gasi un motiv de ex ca esti racita sau ca ti rau!
6.Trebuie sa mananci muuuulta carne
7.Eu ti-am zis cum sa te ingrasi dar.iti sugerez mai bine sa nu o faci pentru ca am trecut si eu prin experienta de ingrasare si la mine se cam vede iar acum toate si toti pr mei imi zic ca sunt grasa iar pe mine asta ma deranjeaza sad dar.acum depinde de tine.
*Funda*?

3 răspunsuri:
| SimoooSven a răspuns:

Mananca mult fast food! si gatalaughing

| L7L a răspuns:

Sunt uni care nu se pot ingrasa nici daca mananca...toata ziua laughing si nai sani? cati ani ai? daca ai 14-18 stai lin ca o sati mai creasca da cum a zis si enmalyssa poate asa te-a lasat Dumnezeu...

| CraZZyLuLLy a răspuns:

Iti dau eu de la mine tongue

pai nu stiu...consuma multa paine dulciuri etc
poate asa te-a lasat dumnezeu asa ca multumeste-te cu corpul tau...