| anonim_4396 a întrebat:

sunt fata, as vrea sa-mi da-ti niste sfaturi despre cum ar trebui sa sarut cu limba?(mentionez ca nu am mai facut-o pana acum).

2 răspunsuri:
| SoRandom21 a răspuns:

Teoretic ar trebui sa astepti putin sa faca el acest pas, daca nu il face el, ia viteza, mai intai timid si daca vezi ca te urmeaza, continua, te "joci" cu limba prin gura lui, apoi el prin a ta... Vei face ce vei simti
doar fi atenta sa nu mananci ceapa sau usturoi cu 36 de ore inainte si sa folosesti gumitza inainte. Sper ca te-am ajutat >big grin

| blaa a răspuns:

Sincer, nici eulaughing, astept si eu raspunsurile la intrebarea talaughing, de la altii desigur.
big grin