| Aleeeeeee a întrebat:

Cum sa ma sarut cu limbastraight face.
Nu am facut asta niciodata si imi este putin fricastraight face
da'ti'mi va rog niste sfaturihappy

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

O iei in mana, ti-o apropii de buze si dai cu... limba. E valabil pentru limba de porc.

| simona_6231 a răspuns:

Chiar daca e un cliseu spus de 1000 de ori, singurul secret e sa te lasi purtata de val pentru ca vine de la sine.

| KiddSimo a răspuns:

Offff nu pot sa iti explic cum sa faci...ptr cathinking

habar n`am cum sa ti`o zic...

eu am lasat totul de la sine...

cauta p net mai multe detalii.

un singur lucru`ti pot zice.

incearca sa iti introduci limba in gura parteneruluithinking

pa-pa

| Deutza_4524 a răspuns:

Nu are de ce sa-ti fie frica, totul vine de la sine. Daca ai un prieten putin mai mare ca tine stai linistita ca el o sa faca primul pas. Tu decat urmeaza-i miscarile.Baftaaaaaa!happy

| satanicqueen a răspuns:

Fi atenta...
1.Deschizi gura dar nu la maxim
2.Ai grija sa nu dati dinti in dinti ( e jenant )
3.Bagi incet limba in gura lui pana te intalnesti cu limba lui
4.Incepeti sa va jucati cu limbile
5.Cand termini sa nu te stergi la gura ca... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aleeeleee.nu cu limba, trebuie sa te saruti, ci cu un baiat.cu propria limba doar in oglinda poti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te lasi purtata de val atata big grin!

| Oana_1526 a răspuns:

In aceeasi situatie am fost si eu, refuzam chiar sa am prieten de teama ca nustiam sa sarut. Sfatul meu este sa te lasi purtata de val si cand vei fi sarutata iti vei da seama cum sa procedezi, vine de la sine...altfel chiar nu stiu cum sa te ajut. :*