| Lololololollo a întrebat:

Bună, sunt fata și am 11 ani și sunt pe YouTube de 1 an. Acolo am câțiva prieteni foarte buni cam de vârstă mea, dar am și câteva prietene de 14 sau 15 ani. Și da am mințit în legătură cu vârsta mea, pentru ca credeam ca o să mă ignore sau o sa ma judece pentru vârstă... Una dintre prietene m-a întrebat care e vârstă mea reala. ​Întrebarea mea este cum pot sa îi spun ca am 11 ani? Dacă ma ceartă, ce sa fac? Vă rog să îmi spuneți ce să fac! Fundă!
Și da scuze pentru categorie.

Răspuns Câştigător
| Nich01 a răspuns:

Cred ca depinde si de contentul de peytb..in general nu cred ca ar fi vreo problema daca ii spui varsta reala..nu cred nici ca are de ce sa te certe
poate doar sa se supere putin ca i ai ascuns asta dar nu va fi problema. daca intr adevar iti e prietena te va accepta asa cum esti