| Bianca4u a întrebat:

Sunt fata si am 14 ani.Nu mi-a venit niciodata menstruatia, am avut doar secretii de alea alb-galbui dar ieri, aveam 2 pete rosii si mi-am pus un absorbant.Pana seara sau adunat cateva pete rosii si semana cu menstruatia... dar azi nu mi-a venit deloc, am avut doar pete galbeene.Deci am menstruatie sau nu?

4 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

E un inceput. oricum cativa ani o sa fie neregulat.
insa spune-i mamei tale!
si nu te ingrijora.

| Aasdfghj a răspuns:

Da

| Biia14 a răspuns:

S-ar putea sa inceapa.Nu te-o durut pana acum nimic?

| Tzufu a răspuns:

Asteapta...puneti de siguranta un absorbanthappyasa incepe totul nu te speria ca nu ai nimiclaughingdoar de siguranta puneti absorbant si life your life:X in continuarehee hee