| dontjudgemeh a întrebat:

sunt fata si intr-o vreme am tot mers la niste chefuri, unde m-am sarutat cu mai multe fete (eram putin beata). Insa la un moment dat a inceput sa-mi placa, si simt ca m-am atasat de o prietena, mai mult decat ar trebui.Nu vreau sa-i spun ca sunt bisexuala. Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| purplestar9494 a răspuns:

Totul depinde de tine si de ce simti tu, daca crezi ca poti avea destula incredere in ea sa ii impartasesti asta atunci da spune-i daca simti ca nu atunci incearca sa mai amani dezvaluirea asta. Oamenii sunt imprevizibile nu sti cum pot reactiona.Dar chiar si asa faptul ca esti bisexuala asta este alegerea ta pur personala, persoanele ca genul lui passajoint (asta care probabil vine de pe un camp si nici macar nu stie sa se exprime dar vine ea repede sa isi dea cu parerea ca deaaah asa e la tara) nu ar trebui sa iti influenteze decizia sau sa te faca sa te simti rusinata. Daca tu esti asa atunci asta este, este ceva in natura ceva ce nu poti schimba, fiecare om este unic si diferit asa ca niciodata sa nu pleci urechea la persoane din astea care nu stiu decat sa critice. happy

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Eu zic sa nu-i spui, cine stie ce prietena iti este si sa te vorbeasca pe la spate apoi sa afle toata lumea.
Ciudat :-&

| iamthewildyouth a răspuns:

Ai putea totusi sa-i spui, poate si ea simte la fel.

| Didi33D a răspuns:

Hey,buna nu vreau sa te jignesc dar ai nevoie de un pshiolog nu mai avem nevoie de inca o lesbianca, frate pe bine Dumnezeu a vrut ca pe acesta planeta TERRA, cuplurile sa fie formate din fata+baiat, nu baiat cu baiat si fata cu fata.trebuie sa iti rezolvi aceasta problema ca nu cumva DOAMNE fereste sa ajungi mai rau, scuze daca am fost rautacioasa dar, aceasta e parerea mea:*pup bafta:*

| iamthewildyouth a răspuns (pentru Didi33D):

Da-ti foc. (scuze daca am fost rautacioasa dar, esti retarda)

| svartirhimnar a răspuns (pentru Didi33D):

Hai că eşti tu marea cunoscătoare aici.
E alegerea ei ce vrea să facă. Poate tu infectezi Terra, te-ai gândit?

| dontjudgemeh explică (pentru Didi33D):

Sa ajung "mai rau"? Dar draga mea, sunt mult mai bine asa bi, decat analfabeta ca tine. Dumnezeul tau nici nu exista, copila fara viata.Du-te tu la psiholog sa-ti vezi de minte ca am impresia ca a cam expirat.

| Didi33D a răspuns (pentru dontjudgemeh):

Bine,imi pare extrem de rau daca te-am suparat, scuze a fost parerea mea data viitoare promit sa nu te mai super...Sincer imi pare rau, te pup:*

| Didi33D a răspuns (pentru dontjudgemeh):

Supar*