| Anaiseudiwbs8ensu a întrebat:

Bună, sunt fată și nu prea am sâni, adica am dar sunt cam mici pentru vârsta mea. Stie cineva ce fel de sutien să port ca, când port decolteu să se vadă sanii marii?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"nu prea am sânii adica am dar sunt cam mici pentru vârsta mea"

despre ce vârstă vorbim?

| elemonis a răspuns:

Buna.
Incearca sa te accepti asa cum esti.
Te inteleg ca te gandesti ca alte fete au si tu nu cum ti iai dori.
Parerea mea este urmatoare, tu faci cum consideri: eu vad asa lucrurile: daca porti sutien cu push up care face sa para sanii mai mari decat sunt in realitate, de fapt te-ar face sa para ceva ce nu este sa zic asa. Cine te iubeste cu adevarat te accepta asa cum esti. Nimeni nu e perfect.
Daca esti minora o sa-ti mai creasca sanii.
Nu vreau sa crezi ca te descurajez, este doar parerea mea. Am zis cum vad eu astfel de,, situatii".
Merg pe ideea,, sa nu pari ceea ce nu esti" (vorbesc in general in viata de zi cu zi, nu numai la situatia pe care ai expus-o tu).

| Allemando a răspuns:

-_-

"să port ca, când port decolteu"

Când văd/aud așa ceva, vreau să mă spânzur.

| Anaiseudiwbs8ensu explică (pentru Allemando):

Ok. Pai fă-o

| Allemando a răspuns (pentru Anaiseudiwbs8ensu):

N-o s-o fac, pentru că trebuie să existe cineva care să îi atenționeze pe "cacofonici". Că când aud cacofonii din astea, mă simt ca cum mi-aș da seama că ce a ajuns România și școala românească când aud cacofonii și repetiții ca cacofonia și ca repetițiile astea. Că ce cultură au unii oameni, că care când le aud mă și miră că cum nu au putut fi evitate.

| Anaiseudiwbs8ensu explică (pentru Allemando):

Părerea mea sinceră ar fi să-ți vezi de viață ta de boșorog infect si să lași oamenii în pace pentru că într-o zi cineva chiar o să te prindă și o să te caftească rău de tot, n-o să-ti mai trăiești nici măcar bătrânețea laughing

| Allemando a răspuns (pentru Anaiseudiwbs8ensu):

De-ai ști că sunt cu cel puțin 20 de ani mai tânăr decât tine, ți-ai da seama că vorbești ca să te afli în treabă.

| Shadow1567 a răspuns:

Puneti bureti

| Anaiseudiwbs8ensu explică (pentru Shadow1567):

Unde și de unde i-au buretii?