| Daiana90 a întrebat:

sunt foarte ingrijorata.menstruatia trebuia sa imi vina in 14 cam asa, si de vreo 2 zile ma dor sanii si prin asta imi dau seama ca trebuie sa imi vina in zilele astea.problema este ca eu am fost la sala si am purtat chiloti tanga.am pedalat pe un aparat stand intinsa, vreo 5 minute, si cand am coborat m-a luat o durere groaznica de burta ( mai exact uterul) si la baie am vazut o pata de sange.am zis ca mi-a venit stopul, mi-am pus tampon si a trecut aproape o ora si tamponul e gol.sunt foarte ingrijorata...chilotul tanga poate dezvirginastraight face?, oare de asta mi-a curs asa putin, adica numai atuncistraight face.

3 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Chilotul tanga sigur nu te-a dezvirginat. Puteai sa te dezvirginez de la efort(poate). Dar poate e doar ciclul si ti-a venit mai ciudat luna asta.

| gynutza_5762 a răspuns:

Ciclul menstrual nu est regulat. decat dupa doi ani de la prima ora cand ti-a venit. e posibil 99% sa fie asa cum a sp "harciog" "E posibil sa-ti fi frecat un pic pielea acolo si sa lase un pic de singe " si chilotii tanga nu vor dezvirgina niciodata. NEVER.

fundita?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chilotul tanga nu te poate dezvirgina! din cauza efortului pe care l-ai depus se poate sa iti va veni mai devreme luna aceasta