| RoxAnana a întrebat:

Hello TPU! Am o intrebare mai "delicata"
De revelion mi-am luat o rochie usor transparenta care necesita neaparat chiloti tanga. Mie s-ar putea sa imi vina pana atunci si nu stiu ce sa fac...cum sa fac sa pun tampon si sa nu se vada?

Răspuns Câştigător
| AdeElLl a răspuns:

Pai...dca pana la urama nu gasesti nici o solutie o sa iti ei un chilot normal de culoarea pielii sau pti incerca Ob-uri eu nu am incercat si nu stiu cum sunt.straight face

| RoxAnana explică (pentru AdeElLl):

Am rezolvat-o nu mi-a venit

3 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Ob-urile sunt foarte proaste; o prietena a ajuns la spital din cauza lor.

| fadnox a răspuns:

E iarna, si chiar de n-ar fi, imbraca-te!