| Kittttttttty a întrebat:

Buna:*sunt foarte suparata cand vad ca toata lumea si in special fetele vor sa imi faca rausadDe exemplu acum cateva saptamani m-am certat cu o prietena pentru ca a aflat ca o barfeam si o povesteam la toti, nu e adevarat, ea ia crezut si acum nu mai vorbesc cu ea.Azi m-a sunat alta prietena sa imi zica sa nu o mai povesctesc, ca ea tot afla. Dar nu e adevarat pe nici una din ele nu le-am barfit.Cum sa fac sa le impac?sigh imi e atat de greu cand vad ca toata lumea e impotriva mea.Nu am facut nici un rau nimanui, si acum am ramas doar cu doua prietene. Oare chiar le barfesc si nu imi dau seama? Si in plus inca un prieten de al meu e suparat si el pe mine si eu nu imi dau seama de cestraight face

Răspuns Câştigător
| Lovemebabybee a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat de multe ori acest lucru, spune-le ca daca iti sunt prietene si te cunosc ar stii ca tu nu leai barfi. daca nu merge nici asa lasale sa vezi ca mai incolo o sa fiti prietene din nou pentru ca o sa se intoarca la tine laughing Eu ma inteleg mai bine cu baietii laughing))) am si prietene dar fetele sunt foarte rele happy FUnda happy?