| Jupiterrr a întrebat:

Buna, sunt genul de persoana care crede in superstiții, witchcraft si vrăjitoarie. As avea nevoie de câteva răspunsuri sa ma lămuresc în privința unui vis. Aseară am visat ca am fost pe o strada, în care am remarcat o casa albastra, o casa cu gard rosu si un magazin, iar persoana cu care eram era sora iubitului meu cu care vorbisem in acea seara. Mi se părea foarte cunoscuta,(sunt mai multe detalii, dar asta in principiu) deși nu fusesem niciodată si credeam ca este strada pe care sta iubitul meu, nu știu de ce (repet, nu am fost acolo). Dimineața l am întrebat dacă exista una dintre cele 3 lucruri si mi-a spus ca sa, întrebându ma de unde știu. Desi am avut dreptate... Voi ce părere aveți? Este doar o coincidenta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Același vis îl putea avea si cineva care nu crede în superstiții și nu i s-ar fi părul mare chestie. Nimic neobișnuit.

| UnDiavol a răspuns:

Este un vis stai liniștita
Nu exista vrajitaoire este doar o Coincidența