| anonim_4396 a întrebat:

sunt impreuna cu un baiat de aproape o saptamana...de fiecare cand ne vedem ne imbratisam si pupam pe obraz.As vrea ca sa imi dati niste sfaturi in cuplu, ca as vrea ca data viitoare cand ma intalnesc cu el sa il surprind cu ceva nouhappy. Multumesc.!

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Cand te pupa pe obraz sa-i pui mana pe piept, partea stanga sau cand il imbratisezi sa-ti lipesti sanii tai de el. uita-te in ochii lui ca si cum i-ai cere sa te sarute.

| roxana1234567890 a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Iti multumesc foarte mult pentru ideie..iti doresc o zi buna!happy

4 răspunsuri:
| AliTheo18 a răspuns:

Hei. Eu zic sa incepi sa vorbesti cu el, etc, radeti, glumi, apoi ai putea sa te joci cu el! Il gadili, te joci cu parul lui, incerci sa-i atingi abdomenul prin gadilat, il pupi pe gat cand nu se asteapta, si pe obraz poti sa te joci cu buzele.Hmm, cam asa daca vrei sa-l surprinzi. Si incepi un mic joculet: ''Pupa-ma'', '' hai, arata-mi ca sti sa ma pupi'','' mai muult, si mai muult, atata poti?''. Si usor usor o sa va apropiati unul de buzele celuilalt, si o sa va sarutati. A tinut asta la mine. laughing Si el e foarte timid. Succes! :3

Răspuns utilizator avertizat