| WeRockYaaa a întrebat:

Heii TPUhappyAm o intrebare:Eu si iubitul meu suntem impreuna de o luna, si ne pupam pe obraz.As vrea sa il iau in brate, da nu stiu cum... ceva sfaturi?happy Fundita:*

Răspuns Câştigător
| Nordic a răspuns:

Te duci lângă el, îți deschizi brațele, te apropii și mai tare de el, îți închizi brațele în jurul lui, și gata. Ai văzut cât de ușor a fost? Acum fi tu fetiță cuminte și fă ce te-am învățat. Lui o să-i placă.

10 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Ai totusi 12 ani, draguta. De ce te bagi in relatii de la varsta asta? ar trebui sa te intereseze mai mult scoala, prietenii, grupul tau. Nu intra in relatii amoroase de la varsta asta, nu esti pregatita pentru asa ceva. Sunt doar niste fluturasi in stomac trecatori care pot lasa mai tarziu urme adanci...Bafta!

| WeRockYaaa explică (pentru catthshshshs):

N-am 12! am 14 jumate!

| onasis1961 a răspuns:

E primul?

| Awesom a răspuns:

Cum sa nu stii sa-ti iei iubitul in brate? Explica chiar nu inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa amorul de adolescenti ca nu aduce nimic bun.

| Elly7890 a răspuns:

Vezi de ce baietii si relatiile nu sunt potrivite chiar la orice varsta? cum nu stii sa iei un om in brate sau sa il iei de gat! lucrurile astea nu se invata se simt la momentul oportun!

| amaliaamely a răspuns:

Hei! Pai cand suntetii impreuna in imbratisezi si apoi il sarutii pe buze:X

| JusTLiVe a răspuns:

Eu iau multe fete in brate si astea si ele vor si nu sunt impreuna cu ele.E vina mea ca dumnezeu m-a dat frumos pentru fete.

| anyway18 a răspuns:

Te gandesti ca e o perna..si gatalaughing

| atotstiutorul007 a răspuns:

Departezi mainile, apoi il cuprinzi in brate. O adevarata dilema!