| vikirikimiki08 a întrebat:

sunt impreuna cu un tip de aproape 3 luni ( mentionez ca noi ne stim cam de un an jumătate ), iar de la o vreme imi pune mana pe sanii, fund ( de asemenea am ramas la el acasa de mai multe ori si nu s-a intamplat nimic intre noi ). Ce as putea crede? Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Logica ta ce te indruma sa crezi? happy

| vikirikimiki08 explică (pentru ToKen):

Un raspuns mai bine punctat, te rog. multumesc anticipat!

| Drimmero a răspuns:

Simte si el nevoia sa puna mana pe tine, sa te simta carnal, sa te simta trup si suflet langa el!

| Doub a răspuns:

Vrea să facă experimente medicale pe tine, gen acid sulfuric pe fundul tău, chestii din astea kawaii. :3

| Florentina9210 a răspuns:

De 3 luni? Si el deja iti pune mana pe fund si sani? Serios? Ai noroc, e baiat serios. Eu am patit cu fostul iubit asta doar dupa cateva intalniri. Si de altfel m-a invitat si acasa la el, dar nu am acceptat. Daca tu spui ca ai fost acasa la el si nu s-a intamplat nimic intre voi, atunci e baiat bun. Eu una, nu as fi avut curajul sa merg la el acasa, nu mi-as fi permis!

| vikirikimiki08 explică (pentru Florentina9210):

Sincer m-am dus pentru ca ne stim de mult timp si stiu ce fel de persoana e. asa nici eu nu m-am dus la fostul prieten.multumesc pentru raspuns!

| Florentina9210 a răspuns (pentru vikirikimiki08):

E foarte bine ca va cunoasteti de mai mult timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
Păi sunteți împreună, este normal să aveți asemenea atingeri, poate că a fost mai reținut înainte și de asta nu s-a întâmplat nimic.