| claudia_5323 a întrebat:

Sunt in clasa 9.si m-am indragostit de un baiat din clasa cealalta. Vorbim pe mess, si vad ca simte ceva pentru mine. Dar nu zice nimic cand ne intalnim. Ce ziceti sa fac eu primul pas?

Răspuns Câştigător
| myke a răspuns:

Incearca tu. Aratai ca il iubesti si ca vrei sa fiicu el nu stiu ce sa zic uite de exemplu la un film(romantic) pe al jumate te pui cu capul pe umarul lui si ii spui ca il iubesti vrei sa fi cu el app eu sunt a 7-awinking

4 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Da incearca tu tongue ca nu are ce sa se intample. App si eu tot a 9-a sunt.

| Madeleine94 a răspuns:

Pai eu zic ca da.
poate el e mai timid sau nu are curajul fi tu prima care face ast paswinking
invita-l la o plimbarewinking
succeshappy

| claudia_5323 explică:

Si la plimbare ce sa ii zic?
Nu am nici o idee!thinking

| ToTh EoH a răspuns:

As zice ca da daca o sa asepti pote e prea timid sa faca el primul pas. F-al tu