| Zlatea_Diana_1995 a întrebat:

Sunt în clasa 9 și se apropie balul bobocilor, nu particip la titlu de miss boboc, asta înseamnă că nu trebuie sa ma aranjez deloc?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ba trebuie sa te aranjezi foarte frumos, chiar daca nu participi, ca tot vei fii admirata si cine stie, poarte curata de vreun baitel sau mai multi.
Oricum, merita sa te aranjezi si pentru impresia frumoasa pe care trebuie sa o faci colegilor, ca oricum se va vorbi multa vreme dupa acest eveniment, in toata scoala, nu doar in clasa voastra.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E fix problema ta ce faci, faci ceva ca simti nu ca trebuie.

| FaraNumePls a răspuns:

Cum sa nu te aranjezi? E petrecerea ta pana la urma, e totul despre boboci.

| devilshelp a răspuns:

E o petrecere. Nu zice nimeni sa iti iei rochia de gala sau sa te machezi la salon, dar nici in blugi si tricou. Alterneaza intre elegant si casual

| Mateicorvinacum a răspuns:

Eu zic că totuși ar trebui. Poate te invita cineva la danshappy