| Mihaelaaa13 a întrebat:

Sunt in clasa a 10-a si vreau ca din clasa a 11-a sa ma transfer la alt liceu, la un alt profil. Intrebarea mea este: media din clasa a 9-a sau a 10-a trebuie sa fie mai mare sau egala cu cea a ultimului elev intrat in clasa? Dau funda? >:"

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Media de transfer este cel putin egala cu media pe clasa a X-a a ultimului elev din clasa respectiva.

1 răspuns:
| ManiacuAMD a răspuns:

Maimare decat a ultimului elev din clasa ca sa te poti transfera mi-au spus profesorii