| Mihaelaaa13 a întrebat:

Sunt in clasa a 10-a si vreau ca din clasa a 11-a sa ma transfer la alt liceu, la un alt profil. Intrebarea mea este: media din clasa a 9-a sau a 10-a trebuie sa fie mai mare sau egala cu cea a ultimului elev intrat in clasa? Dau funda? happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa clasa a IX-a nu se mai ia in considerare media de intrare la liceu dar, schimband profilul, va trebui sa dai examene de diferenta la toate materiile care se fac in noul profil si tu nu le-ai facut la actualul profil.

1 răspuns:
| RobertFHC a răspuns:

Cu ce medie ai intrat in liceul asta, intrii si in cel dorit, dar doar in cazul in care e un loc liber big grin