| madalina_2618 a întrebat:

sunt in clasa a 8a sh mi-am facut album.si stiti ca la albu este loc pentru deddicatii la fiecare coleg
va rog fff fr sa`mi spuneti sh mie niste dedicatii frumoase pentru colegi ca eu nu am nici o idee
dau funda +vott:X:X:X

1 răspuns:
| LittleDreamer a răspuns:

Pai te gandesti cum te intelegi cu persona respectiva si poti sa ii amintesti de ceva intamplari prin care ati trecut, poate mai demult aveai o f buna prietena, sau ati facut ceva nazbatie. Te inspiri din realitate, ceva mesaje de pe net nu isi au rostul, mai bine scrii din sulfet, ceea ce simti.