| Anonim134 a întrebat:

Bunahappy Sunt in clasa a 8a si vreau sa citesc carti de filozofie happy
ce imi recomandati pentru varsta pe care o am?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu tine neaparat de varsta cat tine de nivelul tau de intelegere a unor anumite concepte si idei. Si mie imi place filozofia si tin minte ca eram cam tot clasa a 8-a cand am citit Schopenhauer. Mi-au placut in mod special "Despre libertatea vointei" si "Arta de a fi fericit- 50 de reguli de viata". Cauta despre ele si daca tu crezi ca ti-ar placea sa le citesti, cumpara-le/ imprumuta-le happy.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O carte de kamasutrarolling on the floor)