| iulia96 a întrebat:

sunt in clasa a VIII- a si vreau sa va cer o parere: mi-ar placea foarte mult sa merg la arhitectura, dar nu stiu ce profil va fi mai potrivit pentru mine. am media generala de 9, 96 pana acum si as putea sa intru la mate-info bilingv engleza la liceul cel mai bun din oras.aici in pitesti exista un liceu de arta cu profil de arhitectura, dar nu stiu cat de bine e acolo. daca merg la mate-info si fac meditatii la desen in liceu am sanse sa intru la bucuresti sau tot profilul de arhitectura e mai bun?

Răspuns Câştigător
| vis a răspuns:

In ziua de azi stai si te gandesti ce e bun in Romania, Nimic nu e bun! totusi e bine sa faci medidatii la arhitectura si sa mergi la mate info

1 răspuns:
| ALEXTZU a răspuns:

Eu zic sa faci ceea ce iti place tie.Pentru ca daca nu faci o meserie cu drag mai bine nu o mai faci.