| Radu111 a întrebat:

Vreau sa intru la un liceu cu profil mate-info bilingv engleza care cere media de 8.54 si eu am 8.67. Credeti ca am ceva sanse ca au fost note mari la examene.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vorbim de notele de anul acesta, nu de cele de anul trecut.
Poate da, poate nu.
Pa, pa.

| bss415 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Stiu de ce note vorbiti, dar eu am dat un exemplu de anul trecut...GOD

| bss415 a răspuns:

Nu te baza pe mediile de anul trecut... eu am vrut sa intru la un profil unde in 2011 avea media de admintere 8.36 si in 2012 a avut-o 9, 25 si nu am mai intrat, asa ca gandeste-te bine