| madalynutza15mada a întrebat:

sunt in clasa a VIIIa. Este cineva care ar opta pentru liceul Spiru Haret din suceava, specializare stiinte ale naturii: biologie chimie? sau- Daca doriti ca profil biologia si chimie ce liceu ati alege?

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Liceul Spiru Haret este un liceu foarte cunoscut in Romania. Iti sugerez sa mergi la el. Cele mai bune locuri unde ai putea sa inveti sunt Colegiile. De ex: Colegiul National Roman Voda. Colegiul National...nu stiu cum. Cauta pe internet colegiile de la tine din oras si inscrie-te la unul happy La un colegiu se invata mult mai bine ca la o un liceu.

1 răspuns:
| Roxaanaaa a răspuns:

Eu am intrat la Spiru Haret -Stiinte ale naturii Suceava.Tu ai intrat tot aici?