| Ioana37383 a întrebat:

Cum vi se pare colegiul national de matematica informatica Spiru Haret din Suceava? E un liceu bun? Merita sa dau acolo?
E ok sa dau pe profilul de stiinte ale naturii tinand cont de faptul ca nu ma descurc la chimie si mate?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate liceele de matematica-fizica sunt foarte bune.
cele de stiinte ale naturii ....sunt cele mai slabe, unde intra tot elevul slab, care nu are habar de matematica sau de invatat serios.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti pe laturi cu raspunsul mai fetita, ca nu am mentionat nicaieri, ca-i musai sa-ti placa bilogia, metamatica sau altele, eu am facut o comparatie intre licee.
Vorbeste cand esti intrebata si daca nu intelegi intrbarea, nu te baga in discutiile adultilor, ca spui prostii.
Lasa asta in seama adultilor, ca noi stim ce vorbim si mai ales de ce afirmam un lucru sau altul.
Liceele de stiintele naturii sunt licee slabe.
Un liceu bun si de elita va fi intotdeauna unul de mate-fizica, unde merg doar copii capabili si inteligenti.

| Violleta2022 a răspuns:

Invata sa respecti userii de pe acest forum, daca nu vrei sa zbori de aici. Nu toti suntem copilasi aici, mai suntem adulti, parinti, bunici, doctori sau profesori, asa ca, fii respectuoasa!
Observ ca jignesti pe toata lumea pe aici, de parca ai fii buricul pamantului, cand esti doar un copilas de scoala generala.
Rusine parintilor care nu te-au educat!

Voi raporta Adminului acest comportament si limbaj neadecvat!
https://www.tpu.ro/utilizator/aawiyc/raspunsuri/

| Violleta2022 a răspuns:

Nu fetita, eu am terminat la mate-fizica, de aceea ma si laud happy
Dintr-o clasa de 30 de elevi, 99% am intrat la facultate si am realizat ceva in viata.
Pe vremea aceea erau locuri putine la facultati si examenele erau dure, nu ca azi cand se face o facultate pe banda rulanda, fara examen, fara note mari, pe pile, relatii si bani.
Astia ca tine, care nu au nici respect si nici educatie de la parinti, ajungeti sa faceti umbra pamantului degeaba, stand proababil pe spinarea parintilor, pana la adanci batraneti.

| Alverto a răspuns:

Las-o pe Anastasia că se creada zeița că a plecat în 89 in America și vezi doamne că nu i-a placut cum i-a făcut sprâncenele o fată și și-a deschis propria firma
Iar acum in ultimii ani din viața stă și le spune copiilor și studenților că "vezi că nu vei face nimic în viață", că "eu am facultate" "vezi eu am o afacere in dolari" etc laughing
Las-o in nebunia ei