| Larisuk128 a întrebat:

Sunt in clasa a5a si imi place de un baiat din clasa a6-a. Ce sa fac sa i atrag atentia?

Răspuns Câştigător
| IubesteEa a răspuns:

Sa fi tu insuti ...asa cum esti un baiat trebuie sa te placa pentru ceea ce esti,in primul rand ai vorbit cu el adica sunteti amici? daca nu incearca sa te imprietenesti cu cineva de la el din clasa apoi cu el si sa devii prietena lui cea mai buna adica sa il asculti, sa ii dai sfaturi aproape in orice si poate la un moment dat te va placea, dar iti zic ceva voi cei de a 5a nu stiti ce e iubirea sunteti mici scuze ca zic, dar asta e adevarul poate dragostea nu are varsta, dar trebuie sa stii si despre ea iti urez succes funda?