| Fazzoletti a întrebat:

sunt in clasa a8a si imi place de un tip de la cealalta clasa de a8a.Problema e ca eu sunt timida, mai scunda si nu prea dezvoltata. De fiecare data cand sunt cu prietena mea care e mai inalta dezvoltata si dezinvolta, ei doi vorbesc, se saluta etc, si nu sunt impreuna, iar eu ma simt pe dinafara. Cand nu sunt cu prietena mea, ma saluta iar eu ii raspund. mai multe nu pot sa ii zic, fiindca sunt timida. ce as putea face?! vreau raspunsuri de la cei care inteleg...

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Te inteleg perfecthappy. Ce sa-ti zichappy. Ia atitudine, adica, trebuie sa ai mai multa incredere in tine( nici eu nu am, dar ma straduiescbig grin), si fa-ti curaj si vorbeste mai mult cu el, ca doar nu muscahee hee. Spue-i sa va intalniti pe afara, si cu prietena ta, si cu alti prieteni( asa comunicati si va simtiti si bine- ca, daca va intalniti doar voi doi, tu o sa fii crispata, si cu multe emotii). Deci curaj! Te pup:*

2 răspunsuri:
| soare a răspuns:

Aha intreaba si uh ce face si ce ora are sti chesty din astea leg d sc pnt inceput si p parcurs dezvolty

| Me_5216 a răspuns:

Poti sa o rogi pe prietena ta sa te ajute. Poate sa vorbeasca ea cu el daca vrei sa fii cu el.