| AnonimăSingura23 a întrebat:

Sunt in ultima zi de menstuatie. Pot sta in apa/ lac fara sa port OB? Pot sa inot si sa stau in apa pe o perioada mai lunga? Apa de acolo este cam rece doar putin caldă. Afara este destul de cald.

Răspuns Câştigător
| Username272 a răspuns:

Dacă tu simti ca poti sa te bagi si esti in ultima zi băga-te, nu există vreun risc de scurgere, este ultima zi, fa liniștită băiță si te relaxează

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Nu e nici un risc dacă te bagi în apă, numai să nu te simți jenată față de ceilalți.