| TAzOVsKY a întrebat:

sunt indecis in ceea ce vreau sa fac dupa liceu...trec a 12-a acum si ma gandeam sa dau pentru asistent, doar ac eu sunt la filologie si nu prea am cunostinte de chimie si biologie, ceea ce, cred eu, ca se cere la o asa facultate. As vrea si la drept. Nu stiu. Voi ce spuneti in legatura cu admiterea la facultatea de medicina, sau nu stiu, pentru a deveni asistent? La ce trebuie sa fii pregatit indeosebi?

1 răspuns:
| HACKER_6610 a răspuns:

Mha deci depinde...thinking Eu cred ca esti baiat asa e? Ok...Mha deci apucate sa practici ceva big grin apucate de ceva dar trebuie sa fi foarte,foarte bun findca deja esti prea mare si numai ai timp apucate de box, fotball sau de ce iti place, Sau cu calculatoarele te bagi la informatica ceva. faci hackuri adica. programe hack-ri sunt un lucru buni ei fac programe crack-arul face rau deci na ti-am dat niste idei thinking