| anonim_4396 a întrebat:

Sunt interesata sa aflu niste informatii in legatura cu Untold de la cei care au participat la eveniment si anume:
1. Am cautat tot felul de informatii legate de festival si nu mi-au satisfacut nedumeririle. Care e treaba cu scenele? Sunt scene pentru care nu ai nevoie de bilet?
2. Datorita biletului pe care il cumperi ai asigurant "un loc" intr-o anumita parte a unei scene?
3. Cat dureaza festivalul? Gen daca eu imi cumpar bilet pentru o zi, am acces intre anumite ore din 24h? (este muzica si pe cursul noptii?)
4. Merita toata aventura asta?

1 răspuns:
| Grasusiblonda a răspuns:

Ai acces in data respectiva, intri seara pleci ziua urmatoare seara, si poti samergi la ce scena vrei, sunt din cluj si iti spunca merita.
https://www.youtube.com/channel/UCYnLy4sR1V-AYkDBxnovmLA
O parere pls!