| DAlexandraD a întrebat:

Sunt la liceul Economic (Buzau), pe Alimentati si turism. Puteam sa ma duc si pe Economie, dar am ales Alimentatie si turism pentru ca mi se parea mai usor. Vreau sa ma pun bine cu burta pe carte. Dupa ce termin liceul, la ce facultati m-as putea duce? Stiu ca sunt abia a 9-a... dar acum am mai citit ici colo si scria ca e foarte prost, dar cat timp inveti... de ce sa fie prost? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| LoveMeBabyasdfg a răspuns:

Profilul,din cate stiu eu, e unul slăbut.O prietena de a mea a intrat la acest profil cu media 4 si ceva, acum nu stiu ce sa zic, poate depinde si de liceu.Cat despre facultate, probabil turismul ar fi cel mai bun, sau poate ceva legat de economie.

| DAlexandraD explică (pentru LoveMeBabyasdfg):

Da, depinde si de liceu. E imposibil sa intri cu 4 in acest liceu... Oricum, multumesc! ^.^

| LoveMeBabyasdfg a răspuns (pentru DAlexandraD):

Cu placere!