| MihaelaaaaaMhm a întrebat:

poate ca intrebarea asta e destul de stupida, dar sunt destul de indecisalaughing In fiecare vara, merg impreuna cu parintii in concediu, in diferite tari iar anul asta mergem in Spania, la un hotel pe placul meu, Dar sunt aproape sigura ca daca merg cu ai mei, am sa ma plictisesc, plusc ca 3-4 zile vizitam, ceea ce nu ma incanta. Dar daca stau acasa, am sa chem mai multi prieteni lamine, si am sa stau pe afara cat vreau, ceea ce nu se prea intampla pentru ca am o ora la care trebuie sa ajung acasa. Sincer, nu stiu ce sa fac. Va rog sa ma ajutatilaughing

Răspuns Câştigător
| euu33 a răspuns:

Ce n-as da eu sa merg in Spania... Oricum fa ce crezi tu ca e mai bine. Inainte sa te decizi roaga-i pe ai tai daca poti sa vi acasa mai tarziu, sa iti chemi mai des prieteni la tine si daca accepta nu cred ca are rost sa renunti la concediu.winking

6 răspunsuri:
| Giulia97Anna a răspuns:

As da orice ca sa merg si eu in Spania.Si tu faci mofturi? M-ai gandeste-te.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai ajuns atat de rasfatata incat nici excursiile in alte tari nu te mai incanta. altii fac economii ani intregi sa vada si ei 2 zile alta tara iar tie iti e ca te plictisesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi oameni ar vrea sa poata vedea lumea, iar pe tine te plictiseste? Eu iti sugerez sa profiti de ocazie. Asa ti se deschid orizonturi noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca tara noastra are destule atracti si nu este nevoie sa dai atatia bani!

| panda01 a răspuns:

PARINTII TAI o sa se supere..si cred ca isi vor schimba putin parerea. daca le vei spune in fata ce crezi le vei frange inimaa..si prietenii? ai timp altadata de eii! fa ce crezi

| KendraCandy a răspuns:

Nu oricine are sansa de a vedea si a vizita Spania. Ai putea sa iti petreci timpul cu parintii tai, dar cu siguranta te vei plictisi. In schimb cu prietenii e alta treaba. Poti da petreceri in fiecare seara... poti iesi afara fara sa iti spuna nimeni la ce ora sa te intorci...Deci eu una as alege a 2-a varianta happy