| Simple Girl:X a întrebat:

Sunt Mihaela si sunt o fata slabuta si aproape ma detest, nu pe mine, pe corpul meu.Nu-mi place ca sunt slaba. Ce sa fac? Vreau sa fiu putin mai grasuta.Si de la un timp nici nu prea mai mananc cine stie ce, doar seara.Cum sa ma ingras? Eu am 1.67 si am 48 de kg? E normal? nu cred. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Shery a răspuns:

Draga Mihaela,
Orice fata isi doreste sa fie iubita. dar nimeni nu te va iubi, daca nu incepi tu. Da tu startul! Daca tu nu tii la tine, cu atat mai mult cei din jurul tau nu vor tine la tine.
Incearca sa te vezi cu alti ochi, caci problema ta nu este de natura fizica, ci mentala.
Indragosteste-te de tine, dar nu uita sa ii iubesti in aceeasi masura si pe cei din jurul tau!

4 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Problema nu e cu coprul tau e la tine. Tu te desconsideri prea mult si de aceea nu o sa reusesti niciodata.

| anonimmmmm a răspuns:

Draga Mihaela si numele meu este Mihaelabig grin Si am 1, 68 si 45 kg? Si mai sunt si grea in oase.Eu ce sa mai zic? Dar mi-am luat curajul in maini si am inceput sa ma plac asa cum sunt, sunt sigura ca in viitor vei avea un corp de invidiat si acum nu ma indoiesc ca il ai, dar crede-ma ca tare multe fete si-ar dori sa aiba corpul tau.Asa ca fii mindra.

| lily1970 a răspuns:

Nu-ti dori niciodata sa fii grasa, ca vei plange cu amar pentru toate kilogramele in plus; altele vor cu orce pret sa dea jos din kg si nu reusesc, iti spun din experienta.

| s3nz0r a răspuns:

Draga Mihaela stiu fete care sunt mai slabe decat tine. Tu ar trebui sa nu te mai stresezi atata fata de cum arati tu. Fi mandra ca esti o fata asa cum arati acum. Unele fete probabil ar vrea sa arate ca tine si-ti dau un sfat nu incerca sa te ingrasi pentru ca te vei face mai urata probabil. Cei mai multi arata in felul cum i-a dat Dumnezeu de exemplu o fata daca este slaba si frumoasa daca se va ingrasa va arata foarte urata si invers. Sper ca ai inteles ideawinking cred ca esti foarte ok si iti spun sa mananci si dimineata cel PUTIN pentru ca este cea mai importanta masa.winking :* papa.
P. S. intreaba si tu colegii, prietenii daca esti slaba sau grasawinking :* poate vrei mai multe sfaturiwinking beautiful_day6