| Mihoc_Andrei_1977 a întrebat:

Buna, sunt nelămurit. Abia ce am dat examenul de capacitate și nu am luat chiar cele mai bune note, așa că m-am decis sa merg la liceul Ion Neculce din Târgul Frumos. Întrebarea mea este daca este un liceu bun pe mate-info? Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Ara997 a răspuns:

Daca vrei mate info nivel serios si ai medie mare peste 9.30, alege liceul de informatica Moisil - Iasi. au 6 clase. cazarea gratuita. si cantina in jur de 400 ron pe luna. Lasa targu' frumos.