| 27moodarian96 a întrebat:

sunt noua pe aicihappy
[asa se pare]
intrebare: sfaturi pentru a scrie o carte?
niste planuri ceva?
ca am facut cuprinsul si-am facut cateva calcule si mi-ar iesi vreo 270 de pagini in 38 de zilehappy
asta daca as scrie in fiecare zi de weekend ci nu in zilele saptamanii, sunt a saptea si nu trebuie deci sa neglijez nici altcevahappy

multumesc anticipat.

si sfaturi pentru a slabi? nu mananc mult, seara aproape deloc, dimineata la fell ca seara, poate chiar mai putin, caci in timpul scolii nu mananc acasa ci la scoala=mi iau sandvish, fac voley doua zile pe saptamana, am doua ore de sport, deci fac sport cam in fiecare zi in afara de miercuri si sambata si duminica. cum sa slabesc? beau cam vreo doi litri de ceai pe zi[de tei]si nu mananc mult, dar vreau sa slabesc ci nu sa raman asa! adica sa-mi pastrez aceasta silueta, care nu-mi place. sa zicem c-as vrea sa scap de vreo 1-2-3 kghappy mai precis 2...3...happy

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O carte despre mister, crima etc. Fara vampiri ca e prea comericalaoh go on
Fa mai multa miscare, acum ca a venit primavara ia-ti o prietena si alergati prin parc

| Aηηy a răspuns:

O carte de dragoste :X
Wow sunt foarte mandra de tine ca estia a 7-a si scrii o carte. Felicitari! Si eu m-am gandit sa scriu. dar ceva de dragoste, indragostiti adolescenti laughing.
Pai daca faci 4 zile sport pe saptaman o sa slabesti. tongue

| 27moodarian96 explică:

In 4 zile de sport... da, dar as vrea ceva cu rezultate vizibile si rapide, ca vine acum vara si trebuie tricouri si etc.