| durdulika a întrebat:

Sunt noua pe aici pe TPU.Am o intrebare:Ce activitati se desfasoara pe aici?

Răspuns Câştigător
| DeNyyy a răspuns:

Punem intrebari...raspundem la intrebari.primim fundita pentru cele mai pune raspunsuri ale noastre.radem, glumim.cam asa ceva

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In principal se intampla lucruri bunewinking
In secundar...ne mai contram, dar tot prieteni ramanemhappy

| Bacemi a răspuns:

Uita-te la categorii si vezi domeniile de interes.

| Arthur a răspuns:

Activitatile ca activitatile, dar sa vezi cand se incinge atmosfera ...Succes!

| Antrax a răspuns:

Orice doar ai grija sa nu fi suspendata

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana39_2327 a răspuns:

Pai si eu sunt noua si nu prea stiu dar cand mai intri sa vb eu am 11 ani jumatatet si apropo asta e id-ul meu ioanadragutza89

| Ioana39_2327 a răspuns:

Dar o activitate reusita ar fi shopping. pa