| pufic33 a întrebat:

Salut tpu.am o intrebare:ce planuri aveti pentru anul 2026?

Răspuns Câştigător
| CartoonN a răspuns:

Aaa super buna intrebarea.Iti pune imaginatia la incercare.
Eu as vrea sa am o familie...doi copii extraterestii si nevasta-mea sa fie gonflabila, sa nu vorbeasca, sa nu tipe, sa nu fie nemultumita, adica nevasta perfecta.Sa am propria mea planeta pe care sa locuiesc.Propriul meu aer pe care-l respir.Hmm vreau sa ma teleportez, vreau sa am o racheta(de tenis laughing ) cu motor si care sa zboare.Pfff m de invatat la chimie asa ca ma opresc aici laughing Bafta!

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Deocamdata sa traiesc...

| sublime89 a răspuns:

Sa traiesc laughing

| Seepty a răspuns:

Este o intrebare prea... nu stiu cum sa zic fara sens. Poate pana in anul 2026 nici nu vom mai exista sau poate vom fi morti, nu avem de unde sti ce sa-r putea intampla.

| pufic33 explică (pentru Seepty):

Asta mi s-a dat la engleza

| MilkWithCereals a răspuns:

E cam aiurea intrebarea. Intai de toate sa vad daca ajung pana atunci si apoi sa ma gandesc. =] Dar in principiu, avand in vedere ca voi avea 26 ani, sa am o familie frumoasa, sau macar sa cladesc baza.

| Gefox a răspuns:

Pai... vreau sa-mi cumpar o a 2-a masina laughing Prima va fi in 2018!

| Andrr a răspuns:

Mda. Sa traiesc, lol.