| byutssa a întrebat:

Buna TPU.am si eu o intrebare:Ce inseamna ten gras. dauFUNDITSA
si cum iti dai seama daca ai ten gras?

Răspuns Câştigător
| Cameliaa12 a răspuns:

Http://www.frumusele.ro/......ui-gras/58 uite aici mai multe despre :)

2 răspunsuri:
| alysk84ever14_6997 a răspuns:

Este foarte usor sa iti dai seama daca ai tenul gras: porii sunt mari, deschisi si ai multe cosuri si puncte negre. Pielea este lucioasa, grasa. Rareori folosesti creme hidratante pentru ca ai senzatia ca si asa "e prea mult ulei pe fata ta".
Iar pe linkul acesta sunt mai multe informatii
http://www.kudika.ro/articol/frumusete~tips/3826/ten-gras.html

| Elena_6988 a răspuns:

Ten gras inseamna sa ai impuritati(cosuri multe pe fata )