| byencutza_7627 a întrebat:

sunt noua pe TPU asa ca vreau sa va zic povestea mea: Eram intr-o seara la disco si am vazut un baiat foarte frumos, se uita foarte insistent la mine si eu la el, si dupa ce am plecat el ia cerut nr meu la un prieten. A doua zi m-a sunat si a zis ca daca vreau sa ma intalnesc cu el si i-am zis ca DA dar el era la bucuresti si eu in vaslui si am asteptat 3 luni ca sa ma pot vedea cu el. A venit de pasti acasa si m-am intalnit cu el, s-a comportat foarte frumos cu mine si dupa a plecat din nou la buc. De ziua lui mi-a trimis msj. si mi-a zis ca trebuie sa plece in alta tara si a zis ca nu poate sa cont. relatia, am zis ok si am ramas prieteni. Acum ca sa intors acasa as vrea sa fiu din nou cu el dar el a zis ca nu ma mai iubeste ci doar ca se mai gandeste la mine, dar eu il iubesc foarte mult si i-am spus si a zis ca am putea sa fim din nou impreuna dar nu a facut nimic pana acu. CE AR TREBUI SA FAC SA FIE DIN NOU CU MINE?

Răspuns Câştigător
| ionela22 a răspuns:

Daca nu mai vrea sa fie cu tine inseamna ca nu te iubeste pentru ca iubirea invinge orice chiar si distanta. Uita-te in oglinda la tine chiar merita sa suferi pentru cineva care nu tine la tine? Apreciaza persoana care iti dovedeste ca te iubeste nu persoana care nu stie cat valorezi.Esti o fata frumoasa si daca te uiti in jurul tau poate multi vor sa fie cu tine, dar te uiti la cine nu trebuie.Fii tare!
funda?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca el ti-a zis ca nu vrea nimic cu tine nu il poti obliga sa ramana cu tine asta e treci peste el cu gandul si cauti un baiat din localitatea ta.

| NoSmile a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa faci,si eu zic sa nu te mai tii dupa el si sa-i tot repeti ca-l iubesti,pentru ca o sa zica''ia uite-o e inebunita dupa mine, ma pot intoarce cand vreau la ea, docamdata sa mai sufere''lasa-l inpace sa se gandeasca bine.si chiar daca nu te mai iubeste nu il costa nimic sa-ti mai dea o sansa sa vada cum sta treaba si daca a reusit odata sa ajunga sa te iubeasca, reusea si a2a oara. fi vesela si distreaza-te, arata-i ca poti si fara el si incepi sa te obisnuiesti ca nu mai e al tau. bafta