| Casiana a întrebat:

sunt noua pe TPU, si as vrea sa stiu de ce mi se incarca paginile asa de greu...Trebuie sa astept 2-3 minute sa se incarce o pagina...Va multumesc anticipat pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Draga casiana
In primul si primul rand, binei ai venit pe site-ul Tpu.ro. Euu sunt pe site din 11 iulie si m-am familiarizat oarecum cu site-ul.
Problema pe care tu ai semnalat-o este ceva normal. Si mie imi merge greu site-ul in acest moment, probabil din cauza browser-ului, nu din cauza internetului deoarece, cum spui si tu, celelalte pagini se incarca si la mine normal. TE saftuiesc sa nu iti faci grii, deoarece in cel mai scurt timp sau cel mai tarziu maine probabil site-ul va merge normal.
Nu este o problema pe care o ai doar tu, se intamppla adesea si multora.

Bafta!

Psihoyounger

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Am inteles ca si altora li se intampla la felthinking
Eu nu am problemehappy
Incearca sa folosesti opera, mie mi se pare mai practic si site`urile merg mai repedewinking

| SweetCandy a răspuns:

Si l mine merge k o cizmalaughing
asa ca trebuie sa avem rabdare q carulaughing

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Buna casiana kiss

tot asa de greu se incarca si la mine thinking

nu stiu de ce... cel mai probabil e vreo defectiune

nu iti face griji...mai tarziu o sa mearga mai binewinking

te pup kiss bye!

pa pa!

| Casiana explică:

Apropo, multumesc ang3l_or_d3v1l, dar nu este din cauza vitezei internetului, ca alte pagini le incarca in cateva secunde... poate fi si din alta cauza?

| Ben. a răspuns:

Coboara firefox. uneori ajuta!

| adi_7507 a răspuns:

Merge cat se poate de bine.

| trololololol a răspuns:

Probabil că e un site popular şi intră multă lume. Împarţi un tort cu mai mulţi. Îţi vine mai puţin nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga casiana,

Poate fi de la viteza internetului, dar si de la browser-ul
Sa stii ca acum cateva ore s-a intamplat asa si la mine.

Nu-ti face griji o sa mearga bine si la tine.

Bafta si sper ca o sa-mi dai fundita si sper ca te-am ajutat.
winking

Bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine merge greucrying(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

casiana atunci e de la site
Pentru ca inainte a mers si la mine greu, acum merge usor poate e pentru ca eu sunt in alta tarawinking

In orice caz, cred ca o sa revina e o defectiune a siteului

Bafta si bybye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu încerci să foloseşti ediţia 3.5.2. de la Mozilla Firefox? Nu am sesizat probleme la ea. Eventual dă-i un reconnect la internet.

| cristi_3966 a răspuns:

Poate ca ai memoria la calculator supraincarcata