| Georgiana_3513 a întrebat:

sunt o adolescenta de 18 anii si in timpul liber nu prea stiu ce sa fac. big grin Mi-ar place sa fac ceva pe internet am tot tipul de conturi pe siteuri siteuri sociale si deja m-am plictisit big grin. Propunetim ceva nou va rooooog! big grin Multumesc :*

5 răspunsuri:
| Cherry56 a răspuns:

Vizioneaza niste seriale
citeste carti online
uitate pe siteuri de moda
cauta trucuri de frumusete
fa teste de personalitate
cauta chestii legate de zodii, numarul destinului bla bla
citeste bloguri
descarca jocuri
cauta poze misto
cauta clipuri pe youtube

etccccc.numai imi vine nimic in minte laughing

| Georgiana_3513 explică:

Ok. Am sa aleg partea cu descarcatul unu joc.
Recomandami unul si spune-mi de unde sa il descarc si iti dau funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carti, filme, mancare, jogging

| AlexBitza a răspuns:

Dar de ce sa stai la calculator? Iesi pe afar cu amicii(spre rusinea mea iti spun ca si eu fac la fel ca tine adica piedr vremea pe la calulculator )sau acum ca e anotimpul asta ii chemi pe la tine ma vorbiti, mai poti citi o carte (stiu plicitistor... dar o carte bine aleasa o sa te faca sa vrei din ce in ce mai mult sa citesti), te poti uita la un film (daca vrei site-uri cu filme sau recomandari lasa un reply ). INca ceva ce imi place foarte mult sa fac e sa caut muzica, (de obicei muzica veche pentru ca acum nu mai este muzica frumoasa )a si de obciie chiar aici pe TPU gasesc. dau pe sectiunea muzica si caut prin intrebari (un mic sfat :ignora intrebarile cu manelisti pentru ca o sa pierzi timp degeaba citind aberatii ...de obciei aia nu se inteleg intre ei si se iau la injuraturi ca sa se simta ca in familie. SPer ca ai inteles ceva din am scris mai sus, de obicei sunt mai dezordonat si prozpitiile mele nu au logica.

| Primo a răspuns:

Hmmm incearca un joc mmorpg cum ar fi metin2 ro sau daca nu un privat metin2fun tu alegi destul de distractivhappy