| Mo a întrebat:

Sunt reprezentant avon de cateva luni.Luna aceasta nu am reusit sa strang toata suma de care era nevoie... Ce se poate intampla daca nu am platit o factura avon in valoare de 662, 57 ron? Pentru ca am primit un mesaj pe telefon in care spuneau asa: "Pentru a evita recuperarea pe cale legala a debitului restant de 662, 57 ron, si a penalitatilor de 15 lei, efectuati plata in maximum 5 zile." Data scadenta a facturii era 8 decembrie. Va rog ajutati-ma pentru ca sunt speriata!

Multumesc!

1 răspuns:
| alynutza a răspuns:

Hei...in Ro nu stiu cum e dar in It daca nu platesti factura iti vin acasa instiintari ca sa o platesti dar de obicei daca nu platesti factura numai poti da comanda pana nu o platestiwinkingsau mai bine zis nu iti trimit produsele pana nu platesti restantelewinkingsuccestonguenumai fii speriatatongue