| Sonia_6753 a întrebat:

Sunt Sonia si vreau sa va spun ceva : e un tip la mine pe strada care de fiecare data cand ne intalnim imi spune,, frumoaso" si imi pune mana pe fund pe picioare si cand nu sunt cu el pretinde ca sunt iubita lui in fata oamenilor, dar nu vrea sa recunoasa asta in fata mea? ce sa cred din asta?

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Deci cred ca si-a dat seama ca nu prea il placi, n-are iubita si vrea sa se dea mare. Ori e unu din ala care incearca sa se dea smecher si sa faca glume tampita. Sfat nu il mai baga in seama.
Succes happy

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ce sa crezi despre tinebig grine ce il lasi sa iti puna pe fund? Nu stai cu el, nu il cunosti e un strain. E mai mult ca sigur un tip care face asta cu mai multe fete asa ca nu are sens sa investesti sentimente intr-o posibila relatie

| laradio a răspuns:

He's so gay and he don't even like boys.laughing

| deia a răspuns:

Poate ii place de tine si e timid. Dar de ce il lasi sa iti puna mana pe fund? si nici macar nu este prietenul tau.
Poate ca te place poate ca vrea sa isi bata joc...

Eu zic sa vorbesti deschis cu el si sa il intrebi de ce face toate astea, daca iti spune " nu am zis asta" sau nu am facut asta" ii spui " daca nu imi spui ma supar pe tine" laughing.
Bafta :*!