| Dca2002 a întrebat:

Buna! Sunt studenti care au avut examene orale la medicina? Daca da, cum a fost?
Si daca nu sunteti neaparat la medicina, v-ati putut ajuta cumva intre voi cu răspunsuri? Daca da cum?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca nu esti in stare sa inveti pentru ceva atat de important ca medicina, inseamna ca nu ai ce cauta acolo. Pot sa inteleg dorinta de a lua o nota mai mare dar nu intr-un domeniu in care o sa ajungi sa profesezi si o sa aduci contributii negative. Intelegeam sa copiezi la litere, la matematica...dar nu la medicina. Pune mana si invata. Daca nu iei examenul il dai din nou.

| Violleta2022 a răspuns:

La un examen oral nu te poate ajuta nimeni cu nimic, fiindca esti singur in fata unei comisii de profesori.

| Nirvanaaa a răspuns:

Am avut la examenele practice ( în afara de anatomie ca acolo identificai pe cadavru și pe secțiuni și scriai pe hârtie). Iti aduni gândurile 5 min ( ai voie sa scrii pe bilețelul dat de ei niște idei ) și după spui ce ai de zis. Nu va puteți ajuta între voi.