| aPerfectLive a întrebat:

E adevarat ca NaNe a murit?crying

Răspuns Câştigător
| pitiqqqqqq a răspuns:

NUUUUU! este o gluma facuta de un dobitoc. angry.
Cine este Nane :
Stefan Avram Cherescu (Nane) s-a nascun in ’91 in Orsova, un oras sarac de la granita cu Serbia. Crescut cu cheia de gat, in fata blocului, s-a inhaitat cu cine nu trebuie ("Baietii de acasa"), si in 2006 era cercetat penal pentru consum, detinere si trafic cu canabis.
Acesta a inceput sa isi spuna povestea prin rime, inca din primii ani de scoala. Cu melodia "Bun venit in Orsova", extrasa de pe primul lui mixtape (2007), iar la inceputul anului 2008, Nane a inceput sa fie cunoscut pe plan local, datorita autopromovarii cu ajutorul internetului. Tot atunci a inceput sa fie criticat pentru mixtape-ul lui, pentru ca negativele melodiilor nu ii apartineau. Atunci el a raspuns criticilor cu melodia "Definitia unui mixtape", prin care el explica "Prin mixtape-urile mele de pana acum nu am urmarit promovarea unui eventual viitor album, ci doar promovarea mea ca artist". Stefan Avram Cherescu (Nane) s-a nascun in ’91 in Orsova, un oras sarac de la granita cu Serbia. Crescut cu cheia de gat, in fata blocului, s-a inhaitat cu cine nu trebuie ("Baietii de acasa"), si in 2006 era cercetat penal pentru consum, detinere si trafic cu canabis.
Acesta a inceput sa isi spuna povestea prin rime, inca din primii ani de scoala. Cu melodia "Bun venit in Orsova", extrasa de pe primul lui mixtape (2007), iar la inceputul anului 2008, Nane a inceput sa fie cunoscut pe plan local, datorita autopromovarii cu ajutorul internetului. Tot atunci a inceput sa fie criticat pentru mixtape-ul lui, pentru ca negativele melodiilor nu ii apartineau. Atunci el a raspuns criticilor cu melodia "Definitia unui mixtape", prin care el explica "Prin mixtape-urile mele de pana acum nu am urmarit promovarea unui eventual viitor album, ci doar promovarea mea ca artist".

2 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Nu e adevarat...se scria si un anut oficial daca era mort, nu?

| Făă_Silviu_1998 a răspuns:

Stai linistit/a. Nane nu a murit. doar un dobitoc a inventat totul!