| YourEternalLove a întrebat:

Este adevarat ca a murit nane

Răspuns Câştigător
| carmen111 a răspuns:

Nuuuuuu,este o mare minciunaAA!

8 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Daniela Nane?:o:o cred ca face cineva farse? e Dan Negru?:d

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Elasexygagicutza uite cine e Nane:

Stefan Avram Cherescu (Nane) s-a nascun in ’91 in Orsova, un oras sarac de la granita cu Serbia. Crescut cu cheia de gat, in fata blocului, s-a inhaitat cu cine nu trebuie ("Baietii de acasa"), si in 2006 era cercetat penal pentru consum, detinere si trafic cu canabis.
Acesta a inceput sa isi spuna povestea prin rime, inca din primii ani de scoala. Cu melodia "Bun venit in Orsova", extrasa de pe primul lui mixtape (2007), iar la inceputul anului 2008, Nane a inceput sa fie cunoscut pe plan local, datorita autopromovarii cu ajutorul internetului. Tot atunci a inceput sa fie criticat pentru mixtape-ul lui, pentru ca negativele melodiilor nu ii apartineau. Atunci el a raspuns criticilor cu melodia "Definitia unui mixtape", prin care el explica "Prin mixtape-urile mele de pana acum nu am urmarit promovarea unui eventual viitor album, ci doar promovarea mea ca artist". Stefan Avram Cherescu (Nane) s-a nascun in ’91 in Orsova, un oras sarac de la granita cu Serbia. Crescut cu cheia de gat, in fata blocului, s-a inhaitat cu cine nu trebuie ("Baietii de acasa"), si in 2006 era cercetat penal pentru consum, detinere si trafic cu canabis.
Acesta a inceput sa isi spuna povestea prin rime, inca din primii ani de scoala. Cu melodia "Bun venit in Orsova", extrasa de pe primul lui mixtape (2007), iar la inceputul anului 2008, Nane a inceput sa fie cunoscut pe plan local, datorita autopromovarii cu ajutorul internetului. Tot atunci a inceput sa fie criticat pentru mixtape-ul lui, pentru ca negativele melodiilor nu ii apartineau. Atunci el a raspuns criticilor cu melodia "Definitia unui mixtape", prin care el explica "Prin mixtape-urile mele de pana acum nu am urmarit promovarea unui eventual viitor album, ci doar promovarea mea ca artist".

http://www.youtube.com/watch?v=pU2jaCinKQk

http://www.youtube.com

am dat un copy/paste

| elasexygagica a răspuns:

Cine mai e si aurolacul ala?

| Paulla a răspuns:

Da, azi îl îngroapă.

| basexcu a răspuns:

Nu e doar farsa unui dobitoc.

| Ionut_2962 a răspuns:

Elasexygagica mai bine nu te lua tu de nane si in primul rand citeste ceva despre el si sa vezi ce viata grea a avut si pentru ca face cea ce face am tot respectul pentru el si pentru faptul ca a tras din greu sa poata sa exprime prin versuri si rime cea ce simte si bine face pentru ca in tara asta toti au ochi inchisi macar nane prin munca lui ne mai trezeste si daca nul cunosti pe nane mai bine du-te la sectiunea de telenovele acolo sigur te descurci si nu o lua in nume de rau dar nul fa aurolac pe un om care merita tot respectu.
Si nu va luati dupa toti prosti care nu au ce face si acum sincer sper din tot sufletul sa le raspunda nane cu o melodie la minciuna asta :X
RESPECT NANEwinking

| Benjamin1 a răspuns:

Nu este o farsa uitete pe linkul ista www.fotokristall.narod.ru/mov0001.swf

| Yanaa a răspuns:

Da