| ToX1k a întrebat:

Sunt un baiat de 12 ani care are cam 1.69m inaltime si 59kg. As putea avea sanse cu vreo fata? Va rog fara prostii. Dau funda si vot.

Răspuns Câştigător
| stilferlo a răspuns:

Hmmmmmthinking
12(primul sarutlaughing ), pai, nu ai de ce sa iti faci probleme, esti destul de dezvoltat, iti trebuie doar siguranta pe tine, fara sa fii timid, cat mai sincer, si...mult succeshappy
Nu iti fa probleme, incearca cu cine iti place, dar nu o lua direct, o abordezi, incepi sa vorbesti, diferite chestii, bla bla bla, dupa 1-2 saptamani ii zici doar ca o placi, atat, mai stai, o faci sa se indragosteasca(vorbind in continuare orice) si dupa mai stai cateva zile si o intrebi daca vrea sa fiti impreunahappy
Fara frica!